projektowanie, doradztwo techniczne, nadzory ...

O FIRMIE

LINEAL Sp. z o.o. działa na rynku projektowym od 2008 roku. Jesteśmy młodą, dynamicznie się rozwijającą i odnoszącą sukcesy firmą. Specjalizujemy się w kompleksowym przygotowaniu dokumentacji studialnych i projektowych dla inwestycji komunikacyjnych transportu szynowego i drogowego oraz zarządzaniem inwestycjami w czasie ich realizacji. 

 

Nasz zespół tworzą zarówno specjaliści z wieloletnim doświadczeniem jak i kreatywni młodzi ludzie z inicjatywą i innowacyjnymi pomysłami. Są to przede wszystkim inżynierowie, projektanci i koordynatorzy projektów w branży kolejowej oraz w branży obiektów inżynieryjnych. Nasi pracownicy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach.

 

Do realizacji każdego zadania podchodzimy  z pasją i zaangażowaniem. Zdobyta wiedza teoretyczna i doświadczenie wspomagane specjalistycznym oprogramowaniem pomagają nam, by świadczone przez nasze biuro usługi, były profesjonalne i  na najwyższym poziomie jakości technicznej. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem w działaniu. 

 

Zapraszamy do wspólnej realizacji  zadań w zakresie inwestycji infrastrukturalnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót do poprzedniej strony